Založ si blog

Fasáda – bezpečná a zdravá ulita vášho domova, ktorá si zaslúži starostlivosť

Nad „obyčajným“ znečistením mnohí iba mávnu rukou. Nič nevídané a neobvyklé. Veď čo by sa len mohlo stať? Predsa, ak mi nezáleží na vzhľade fasády, nie je sa o čo iné starať, všakže? Nuž, možno by ste sa čudovali, ale opak je pravdou. Znečistenie fasády totižto často vedie k jej horšiemu a mnohokrát nezvratnému poškodeniu, čo môže byť nebezpečné a dokonca môže ohroziť aj zdravie vás a vašich blízkych. Ako s týmto nepríjemným problémom bojovať? Je čistenie fasád naozaj efektívnym riešením? Alebo je lepšie fasádu premaľovať?

Najlepší liek na špinavú fasádu

Dostupných produktov na trhu či rád na internetových fórach je mnoho. Kde sa ale skrýva pravda o najlepšom riešení pre čistenie fasád? Odpoveďou je profesionálna firma. Tu ale prichádza mnoho výhovoriek a skepticizmu. Nie je to príliš drahé alebo nepreceňujú sa títo profesionáli náhodou? Pravdou je, že ak si porovnáte ceny napríklad novej omietky oproti vyčisteniu fasády firmou, nový náter nielenže váš problém nevyrieši nadlho, ale vás aj vyjde oveľa drahšie. No a čo sa týka zamestnancov danej firmy, nemáte sa čoho obávať. Nenazývajú sa profesionálmi pre nič za nič. Profesionálna firma na čistenie fasád má iste obstaraný web a ľahko dohľadateľný kontakt, preto sa na nich môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou.

čistenie fasád - PRED
cistenie fasad - PO

Aké výhody mi prinesie čistenie fasád od skúsenej firmy?

Ako sme už spomenuli, oproti novému fasádnemu náteru alebo aj opravám vašej fasády, ktoré môžu nastať práve po neprofesionálnom zásahu, čistenie fasád skúsenou firmou vám ušetrí nejaké tie financie vo vašom rodinnom rozpočte. Takisto môžete rátať s tým, že výsledok bude jednoznačne a okamžite viditeľný, preto nemusíte čakať na sľuby prostriedkov, ktorých účinok údajne „uvidíte už do pár dní“. Firma vám poskytne komplexné čistenie fasády až do hĺbky a tak sa vôbec nemusíte zaoberať tým, či je omietka znečistená riasami, prostredím, vtáctvom alebo jednoducho rokmi a nánosmi prachu. A to najdôležitejšie, o ďalšie čistenie sa tak skoro strachovať nemusíte. Aby ste svoju fasádu udržiavali pravidelne, stačí tento proces zopakovať najlepšie znovu o päť rokov.

Čistenie silikónovej omietky – kvalitnej omietke doprajte aj kvalitnú údržbu

21.03.2023

Neraz stojíme pred rozhodnutiami, či kúpiť a investovať väčší finančný obnos do skutočnej kvality alebo hľadať radšej úspornejšie riešenia aj za cenu istých kompromisov. Vždy to stojí za dôkladné zváženie, pretože ako sa hovorí „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci“. Platí to najmä vtedy, ak ide o kúpu alebo investíciu na niekoľko ďalších [...]

Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj riasy?

14.03.2023

Ako si však poradiť so znečistenou, rokmi a poveternostnými vplyvmi poznačenou fasádou rodinného alebo bytového domu? Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj škodlivé huby, plesne a riasy? Existuje univerzálny čistič fasád alebo prípravok na riasy? To všetko sú otázky, ktoré si väčšina z vás položí pri riešení problému so [...]

Čistenie fasád domov či bytov za pomoci profesionálnej firmy

16.02.2023

Nejde o to, či vlastníte rodinný dom, byt alebo akúkoľvek inú nehnuteľnosť, podstatné je, že vaša nehnuteľnosť potrebuje starostlivosť nielen v interiéri, ale takisto aj v exteriéri.

izrael protest

Pri izraelskom parlamente protestujú proti súdnej reforme desaťtisíce ľudí

27.03.2023 17:30, aktualizované: 18:02

Reforma súdnictva vyvoláva už niekoľko týždňov masové protesty. Situácia v krajine sa vyostrila po tom, ako Netanjahu odvolal ministra obrany.

polícia

Napadol muža z Nového Zélandu a hajloval, polícia sa útokom v Bratislave zaoberá

27.03.2023 17:15

Po fyzickom napadnutí mali nasledovať extrémistické prejavy.

Rusko Ukrajina konflikt vojna EÚ sankcie Kremeľ

Patrušev: Rusko má zbrane schopné v krajnom prípade zničiť Spojené štáty

27.03.2023 16:35

Patrušev je posledným z radu vysokopostavených ruských činiteľov, ktorí v nedávnej dobe pohrozili použitím ruského jadrového arzenálu.

tank Leopard 2A4

Druhý nemecký leopard prichádza na Slovensko. Pozrite si tanky v akcii

27.03.2023 15:45

Posledné tri kusy prídu v decembri.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 19020x
Priemerná čítanosť článkov: 1057x

Kategórie