Založ si blog

Čistenie fasád domov či bytov za pomoci profesionálnej firmy

Nejde o to, či vlastníte rodinný dom, byt alebo akúkoľvek inú nehnuteľnosť, podstatné je, že vaša nehnuteľnosť potrebuje starostlivosť nielen v interiéri, ale takisto aj v exteriéri. Áno, hovoríme práve o vašej fasáde. Fasády domov sú dennodenne vystavené vonkajším vplyvom a tak nie je nič neobvyklé na tom, že sú znečistené. Možno ich napadli plesne, riasy alebo jednoducho roky zanedbanosti. Ak ale chcete mať záruku kvalitnej starostlivosti, rozhodnutím na istotu je profesionálna firma na čistenie fasád domov.

Čistenie fasád domov – Na čo treba dbať pri výbere firmy pre vašu fasádu?

Hneď na začiatok sú dobrým vodítkom recenzie, ktoré v dnešnej dobe nie je najmenší problém nájsť. Ak žiadne zhodou okolností nenájdete, asi to nie je najlepšie znamenie. Ďalej by takáto firma mala mať k dispozícií informácie o tom, ako bude umývanie fasády prebiehať. Poprípade sa s nimi viete ľahko a bez problémov dohovoriť telefonicky či mailom. Neodporúčame vám žiadne neznáme kontakty od priateľov či pofidérne inzeráty. Takisto to platí aj pre svojpomocné, neskúsené umývanie fasády, ktoré môže v konečnom dôsledku fasáde viac uškodiť ako pomôcť. Naozaj skúsená firma by mala mať k dispozícii vlastnú webovú stránku, na ktorej si ľahko nájdete všetko, čo vás zaujíma.

čistenie fasád domov - PRED
cistenie fasad domov - PO

Ako vyzerá naše umývanie fasády?

V prvom rade musíme podotknúť, že ak ste typ človeka, ktorý neuverí kým neuvidí, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám bezplatnú ukážku čistenia na malej časti vašej fasády, aby ste sa mohli presvedčiť na vlastné oči. Najdôležitejší je ale prostriedok, ktorý bude na vašu fasádu nanášaný. Testovali sme ich mnoho, no žiadny nebol to pravé, čo by si fasáda naozaj zaslúžila. A tak sme vyvinuli vlastný – „Valmax ® PLUS“. Zaisťujeme tak čistenie fasád domov až do hĺbky, a to bez poškodení a prasklín. Po našom zásahu máte pokoj od čistenia až na 5 rokov, potom je nanajvýš vhodné umývanie fasády zopakovať.

Čím čistiť fasádu, ak sú problémom nevzhľadné riasy?

18.05.2023

Každá budova, či už ide o rodinný dom alebo bytový dom, potrebuje pravidelnú údržbu a starostlivosť. Je to veľmi dôležité z hľadiska životnosti budovy, energetických nákladov na jej prevádzku, ale aj z hľadiska zdravého bývania bez rizík. Keďže súčasťou každej nehnuteľnosti je aj fasáda, ktorá patrí k extrémne zaťažovaným plochám (najmä vplyvom [...]

Neprehliadajte problém vašej fasády a zvoľte to najlepšie riešenie pre vás i pre ňu!

15.05.2023

Maľovanie znečistenej fasády – utekanie pred skutočným problémom Pri prvom pohľade na špinavú fasádu je celkom normálne pomyslieť na maľovanie fasády. V skutočnosti to ale vôbec nie je tak efektívne, ako sa môže na začiatku zdať. Jasné, omietka bude po maľovaní krásna a bude vyzerať ako nová, no naozaj si môžeme myslieť, že to tak bude vyzerať naveky? Tak, [...]

Farebné fasády domov – ostať radšej pri praktických a neutrálnych farbách alebo sa oplatí experimentovať?

12.05.2023

Dilema pre každého majiteľa nehnuteľnosti – akú farbu náteru na fasádu zvoliť? Farebné fasády domov ovplyvnia celkový vzhľad nehnuteľnosti, starostlivosť o ňu, a takisto môžu zvýšiť či naopak znížiť šance na jej potencionálny predaj. Ako teda učiniť finálne rozhodnutie?

Jasper, požiar, Kanada, upchatá diaľnica, evakuácia

Krízová situácia v Kanade: Plamene zachvátili tisíce kilometrov štvorcových, vypukol dopravný chaos

23.07.2024 16:26

Podľa záberov zverejnených na sociálnych sieťach v oblasti vypukol dopravný chaos, keď sa ľudia za tmy hromadne vydali na vozovky zahalené dymom.

SR Rimavská Sobota vláda výjazdové rokovanie BBX

Dolinková čelí ďalšej kritike. Nemocnica aj rezort kolaps kardiocentra popierajú: PS aj KDH avizujú mimoriadny výbor

23.07.2024 16:02

Opozícia žiada konkrétne kroky, inak zvolá mimoriadny výbor. KDH požaduje aj odvolanie riaditeľa trenčianskej nemocnice Plesníka.

George Clooney

Clooney podporil Harrisovú, Biden podľa herca zachránil demokraciu

23.07.2024 15:45

Prezident Biden ukázal, čo je skutočné vodcovstvo, uviedol americký herec.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 53517x
Priemerná čítanosť článkov: 1982x

Kategórie