Založ si blog

Čistenie fasád domov či bytov za pomoci profesionálnej firmy

Nejde o to, či vlastníte rodinný dom, byt alebo akúkoľvek inú nehnuteľnosť, podstatné je, že vaša nehnuteľnosť potrebuje starostlivosť nielen v interiéri, ale takisto aj v exteriéri. Áno, hovoríme práve o vašej fasáde. Fasády domov sú dennodenne vystavené vonkajším vplyvom a tak nie je nič neobvyklé na tom, že sú znečistené. Možno ich napadli plesne, riasy alebo jednoducho roky zanedbanosti. Ak ale chcete mať záruku kvalitnej starostlivosti, rozhodnutím na istotu je profesionálna firma na čistenie fasád domov.

Čistenie fasád domov – Na čo treba dbať pri výbere firmy pre vašu fasádu?

Hneď na začiatok sú dobrým vodítkom recenzie, ktoré v dnešnej dobe nie je najmenší problém nájsť. Ak žiadne zhodou okolností nenájdete, asi to nie je najlepšie znamenie. Ďalej by takáto firma mala mať k dispozícií informácie o tom, ako bude umývanie fasády prebiehať. Poprípade sa s nimi viete ľahko a bez problémov dohovoriť telefonicky či mailom. Neodporúčame vám žiadne neznáme kontakty od priateľov či pofidérne inzeráty. Takisto to platí aj pre svojpomocné, neskúsené umývanie fasády, ktoré môže v konečnom dôsledku fasáde viac uškodiť ako pomôcť. Naozaj skúsená firma by mala mať k dispozícii vlastnú webovú stránku, na ktorej si ľahko nájdete všetko, čo vás zaujíma.

čistenie fasád domov - PRED
cistenie fasad domov - PO

Ako vyzerá naše umývanie fasády?

V prvom rade musíme podotknúť, že ak ste typ človeka, ktorý neuverí kým neuvidí, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám bezplatnú ukážku čistenia na malej časti vašej fasády, aby ste sa mohli presvedčiť na vlastné oči. Najdôležitejší je ale prostriedok, ktorý bude na vašu fasádu nanášaný. Testovali sme ich mnoho, no žiadny nebol to pravé, čo by si fasáda naozaj zaslúžila. A tak sme vyvinuli vlastný – „Valmax ® PLUS“. Zaisťujeme tak čistenie fasád domov až do hĺbky, a to bez poškodení a prasklín. Po našom zásahu máte pokoj od čistenia až na 5 rokov, potom je nanajvýš vhodné umývanie fasády zopakovať.

Čistenie silikónovej omietky – kvalitnej omietke doprajte aj kvalitnú údržbu

21.03.2023

Neraz stojíme pred rozhodnutiami, či kúpiť a investovať väčší finančný obnos do skutočnej kvality alebo hľadať radšej úspornejšie riešenia aj za cenu istých kompromisov. Vždy to stojí za dôkladné zváženie, pretože ako sa hovorí „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci“. Platí to najmä vtedy, ak ide o kúpu alebo investíciu na niekoľko ďalších [...]

Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj riasy?

14.03.2023

Ako si však poradiť so znečistenou, rokmi a poveternostnými vplyvmi poznačenou fasádou rodinného alebo bytového domu? Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj škodlivé huby, plesne a riasy? Existuje univerzálny čistič fasád alebo prípravok na riasy? To všetko sú otázky, ktoré si väčšina z vás položí pri riešení problému so [...]

Fasáda – bezpečná a zdravá ulita vášho domova, ktorá si zaslúži starostlivosť

02.03.2023

Nad „obyčajným“ znečistením mnohí iba mávnu rukou. Nič nevídané a neobvyklé. Veď čo by sa len mohlo stať? Predsa, ak mi nezáleží na vzhľade fasády, nie je sa o čo iné starať, všakže? Nuž, možno by ste sa čudovali, ale opak je pravdou.

Richard Raši a Peter Pellegrini

Pellegrini vám pokosí záhradu. Ak nájdete výrok, že sa chce spájať so SaS a PS

27.03.2023 18:29

Hádam si nemyslíte, že sme takí amatéri, aby sme sa spájali so stranami, ktoré sú zodpovedné za dnešný marazmus a chaos, tvrdí Pellegrini a ponúka stávku.

izrael protest

Netanjahu odloží reformu justície o niekoľko týždňov. Protestujú proti nej desaťtisíce ľudí

27.03.2023 17:30, aktualizované: 18:24

Reforma súdnictva vyvoláva v Izraeli už niekoľko týždňov masové protesty. Situácia sa vyostrila po tom, ako premiér Netanjahu odvolal ministra obrany.

polícia

Napadol muža z Nového Zélandu a hajloval, polícia sa útokom v Bratislave zaoberá

27.03.2023 17:15

Po fyzickom napadnutí mali nasledovať extrémistické prejavy.

Rusko Ukrajina konflikt vojna EÚ sankcie Kremeľ

Patrušev: Rusko má zbrane schopné v krajnom prípade zničiť Spojené štáty

27.03.2023 16:35

Patrušev je posledným z radu vysokopostavených ruských činiteľov, ktorí v nedávnej dobe pohrozili použitím ruského jadrového arzenálu.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 19023x
Priemerná čítanosť článkov: 1057x

Kategórie