Založ si blog

Čistá fasáda môže prilákať viac zákazníkov a zvýšiť vaše tržby

Napadlo vám niekedy, že aj taká „maličkosť“, akou je fasáda, môže ovplyvňovať fungovanie vášho biznisu? Pýtate sa ako? V dnešnom článku vám ukážeme, ako môže čistenie fasád naštartovať váš biznis a priniesť vám viac zákazníkov, hostí, klientov či obchodných partnerov.

Reštaurácie, bary, kaviarne…

Predstavte si, ako sa prechádzate rušnými ulicami hlavného mesta. Je čas obeda a vy hľadáte reštauráciu, v ktorej by ste si mohli vychutnať kvalitné jedlo a príjemnú atmosféru. Reštaurácií vidíte hneď niekoľko – niektoré sa nachádzajú v starších ošarpaných budovách, iné nepôsobia už na prvý pohľad veľmi čisto… A potom je tu reštaurácia, pri ktorej vidieť, že majiteľovi na nej záleží a stará sa nielen o jej interiér, ale aj exteriér. Ktorú z nich si vyberiete?

Odpoveď je jednoduchá. Väčšina ľudí si, či už vedome alebo nevedome, vyberie tú, ktorá u nich zanechala najlepší prvý dojem. Čistá fasáda, udržiavaný vzhľad, prívetivé prostredieto všetko v nás automaticky vzbudzuje pocit, že majiteľ rovnako dbá aj na interiér reštaurácie, kvalitu jedál či profesionalitu personálu. A to je len jeden z mnohých prípadov, pri ktorých vám pravidelné čistenie fasád môže priniesť viac zákazníkov a spolu s tým aj vyššie tržby. Rovnako to platí tiež pre bary, kaviarne, cukrárne, čajovne a mnoho ďalších prevádzok.

Hotely, penzióny a ďalšie ubytovacie zariadenia

Teraz si skúste predstaviť, že plánujete vytúženú dovolenku. Na internete hľadáte ideálne ubytovanie pre seba, svoju rodinu či priateľov. Samozrejme, záleží na lokalite, službách, cene aj pozitívnych recenziách. Ale čo ak nájdete vhodných rezortov, hotelov alebo penziónov viacero? Podľa čoho sa rozhodnete?

Pravdepodobne si otvoríte galériu s fotografiami a vyberiete si ubytovanie, ktoré na vás pôsobí na prvý pohľad najlepším dojmom. Nuž a tu opäť zohráva svoju úlohu aj čistá fasáda – zákazníkov totiž zaujíma nielen vzhľad interiéru, ale aj exteriéru. A nikto by predsa neuprednostnil ubytovanie, ktoré už zvonka pôsobí znečistene a nepríjemne. Umývanie fasády vám tak aj v tomto prípade môže priniesť viac hostí a viac rezervácií.

Čistenie fasád pre reprezentatívny vzhľad kancelárskych budov

Do tretice si uvedieme ešte jeden príklad komerčnej budovy, pri ktorej je čistenie fasád naozaj dôležité. Ide o kancelárske priestory. Ak k vám do firmy prichádza nový klient, obchodný partner či potenciálny zamestnanec, určite chcete zanechať čo najlepší dojem. No ten vzniká ešte predtým, než ktokoľvek z nich vôbec vkročí do budovy. Ako prvé totiž vaši návštevníci uvidia fasádu – a je len na vás, či uvidia znečistené steny, možno dokonca pokryté plesňami a riasami alebo uvidia čistú, reprezentatívnu budovu, ktorá v nich vyvolá dobrý prvý dojem.

Máte záujem o čistenie fasád pre komerčné budovy? Neváhajte nás kontaktovať.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie fasády od lastovičiek – nočná mora každého majiteľa. Viete, ako ju vyriešiť?

13.01.2022

Práve ste zrekonštruovali či urobili úplne novú fasádnu omietku na svojom dome? Určite vás to stálo nemálo peňazí. A v tom sa k vám nasťahujú aj noví „nájomníci“ – lastovičky. To je nočná mora asi každého majiteľa rodinného domu. My však máme jednoduché riešenie. Je ním čistenie fasády od lastovičiek. Prečo sú lastovičky nevítanými [...]

Čistenie fasád nie je určené iba pre rodinné domy. Rovnako efektívne môže byť aj pri bytovkách.

03.01.2022

O tom, prečo je pravidelné čistenie fasády mimoriadne dôležité pre rodinné domy, si môžete prečítať v niekoľkých našich predchádzajúcich článkoch. Čoraz viac nám však chodia dopyty, či je čistenie fasád vhodné aj pre bytové domy. Dá sa fasáda bytovky vyčistiť efektívne? Prečo je vôbec potrebné ju čistiť? A koľko to bude stáť? Na všetky [...]

Čistenie fasád alebo radšej nový náter? Poradíme vám, podľa čoho sa rozhodnúť a prezradíme, aké sú hlavné rozdiely.

27.12.2021

Znečistená fasáda, ktorá sa už ani vzdialene nepodobá na krásnu novú fasádu spred niekoľkých rokov. Nepríjemné pocity vždy, keď sa vraciate domov alebo keď máte privítať novú návštevu a ukázať jej svoj dom. Je vám to povedomé? Špinavá fasáda dokáže potrápiť nejedného majiteľa rodinného domu a ten skôr či neskôr začne zvažovať svoje možnosti. Zvyčajne [...]

hurikán fiona búrka kanada strom

Pobrežie Kanady zasiahol hurikán. Bez prúdu je pol milióna domácností

24.09.2022 18:22

Hurikán Fiona, ktorý oslabil na post-tropickú búrku, sprevádzal vietor s rýchlosťou takmer 150 kilometrov za hodinu.

Irán drony manévre

Irán ľutuje rozhodnutie Kyjeva obmedziť vzťahy kvôli dronom pre Rusko

24.09.2022 17:18

Ukrajina by sa nemala nechávať "ovplyvniť tretími stranami", ktoré sa usilujú o zničenie iránsko-ukrajinských vzťahov, uviedlo ministerstvo.

Putin

Putin sa viac zapája do vojnovej stratégie, zakázal stiahnutie z Chersonu

24.09.2022 14:37

Putin sa podľa denníka The New York Times stal verejnejšou tvárou vojny, zatiaľ čo ruská armáda sa zdá byť v čoraz väčšom chaose.

Pohľad do rokovacej sály dolnej komory ruského parlamentu

Päť ruských poslancov žiada, aby ich vyslali do vojny

24.09.2022 13:53

Chceme odísť na rusko-ukrajinský front, tvrdí niekoľko členov dolnej komory ruského parlamentu.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 13359x
Priemerná čítanosť článkov: 954x

Kategórie