Založ si blog

5 dôvodov, prečo by ste na čistenie fasád mali vybrať práve našu firmu

Ak ste si pozorne prečítali naše blogy, už by ste mali vedieť, čo to čistenie fasád vlastne je, ako prebieha, aké sú hlavné dôvody znečistenia fasády a prečo je nevyhnutné starať sa o fasádu pravidelne (obzvlášť pred začiatkom zimy). Pravdepodobne ste si už zvážili aj všetky pre a proti a rozhodli ste sa, že sa do čistenia fasády nebudete púšťať sami, ale zavoláte si na pomoc odborníkov. Alebo ste sa rozhodli darovať umývanie fasády ako praktický darček pre niekoho blízkeho?

Nech je to akokoľvek, zrejme ste sa práve dostali k najdôležitejšiemu bodu celého procesu, a to je výber správnej firmy, ktorá vám čistenie fasády zabezpečí. A my vám prinášame hneď 5 dôvodov, prečo by ste sa mali obrátiť práve na nás.

1. Máme skúsenosti, ktoré vedú k perfektným výsledkom

Čisteniu fasád sa venujeme už niekoľko rokov, počas ktorých sme nazbierali cenné skúsenosti. Vyskúšali sme množstvo rôznych čistiacich prostriedkov, množstvo techník a spôsobov čistenia, vyškolili sme si tím profesionálov a vyšperkovali sme čistenie fasád do dokonalosti. Vďaka tomu vieme našim zákazníkom ponúknuť tie najkvalitnejšie služby a najlepšie výsledky. Okrem množstva spokojných zákazníkov naše skúsenosti dokazuje napríklad aj to, že začiatkom roka 2015 sme sa stali generálnym poskytovateľom patentovaného čistiaceho systému pre celé Slovensko.

Nie ste si istý, či výsledok bude stáť naozaj za to? Kontaktujte nás a dohodnite si s nami bezplatnú ukážu čistenia fasády priamo u vás doma.

2. Zbavíme vás všetkých nečistôt

Náš spôsob čistenia je vhodný pre všetky typy fasád, pre rodinné domy, bytovky aj komerčné budovy. Či už je vaša fasáda znečistená od prachu, smogu, rôznych vplyvov počasia alebo vtáčieho trusu – poradíme si s každou nečistotou. Čo je však najdôležitejšie, fasádu nečistíme iba na povrchu, ale až do hĺbky pórov. Vďaka tomu vás vieme zbaviť aj takých nepríjemností, akými sú plesne a riasy na fasáde a s nimi spojené zdravotné riziká. Dôkladné čistenie fasád vám navyše zabezpečí, že fasáda bude vyzerať ako nová nielen krátko po vyčistení ale aj počas nasledujúcich rokov.

cistenie fasad - plesne a riasy

3. Vaša fasáda bude chránená dlhodobo

Po precíznom vyčistení fasády aplikujeme na fasádu aj ochranný prostriedok. Ten zabezpečí, že vaša fasáda bude chránená dlhodobo, nielen bezprostredne po vyčistení. Ochranný prostriedok chráni fasádu približne 5 rokov, čo je doba, po ktorej sa odporúča čistenie fasád zopakovať.

4. Čistenie fasád za férovú cenu – šetríme vaše peniaze

Ponúkame špičkové služby za priaznivú cenu. Cena za umývanie fasády sa u nás pohybuje už od 3,8 eura za meter štvorcový. Pravidelné čistenie fasád vám tak môže ušetriť až 70% nákladov oproti tomu, keby ste museli svoju fasádu rekonštruovať. Na dlhodobo zanedbávanej fasáda sa totiž časom začnú tvoriť trhliny a praskliny, na niektorých miesta sa fasádna omietka začne odlupovať úplne a potom je už jediným riešením finančne náročná oprava fasády.  

5. Milujeme to, čo robíme

Nie je to len klišé, naša práca nás naozaj teší. Radi vidíme nadšenie ľudí, ktorí sa pozerajú na svoju ukážkovo vyčistenú fasádu, ktorá vyzerá opäť ako nová. Teší nás množstvo spokojných zákazníkov po celom Slovensku, ktorý sa k nám opätovne vracajú. Dôvera a dlhodobá spolupráca so zákazníkmi je pre nás nesmierne dôležitá. Po prvom čistení už poznáme vlastnosti a stav fasády, preto nám záleží na pravidelnom servise našich zákazníkov.

valmax s.r.o.


Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie fasády od lastovičiek – nočná mora každého majiteľa. Viete, ako ju vyriešiť?

13.01.2022

Práve ste zrekonštruovali či urobili úplne novú fasádnu omietku na svojom dome? Určite vás to stálo nemálo peňazí. A v tom sa k vám nasťahujú aj noví „nájomníci“ – lastovičky. To je nočná mora asi každého majiteľa rodinného domu. My však máme jednoduché riešenie. Je ním čistenie fasády od lastovičiek. Prečo sú lastovičky nevítanými [...]

Čistá fasáda môže prilákať viac zákazníkov a zvýšiť vaše tržby

10.01.2022

Napadlo vám niekedy, že aj taká „maličkosť“, akou je fasáda, môže ovplyvňovať fungovanie vášho biznisu? Pýtate sa ako? V dnešnom článku vám ukážeme, ako môže čistenie fasád naštartovať váš biznis a priniesť vám viac zákazníkov, hostí, klientov či obchodných partnerov. Reštaurácie, bary, kaviarne… Predstavte si, ako sa prechádzate rušnými [...]

Čistenie fasád nie je určené iba pre rodinné domy. Rovnako efektívne môže byť aj pri bytovkách.

03.01.2022

O tom, prečo je pravidelné čistenie fasády mimoriadne dôležité pre rodinné domy, si môžete prečítať v niekoľkých našich predchádzajúcich článkoch. Čoraz viac nám však chodia dopyty, či je čistenie fasád vhodné aj pre bytové domy. Dá sa fasáda bytovky vyčistiť efektívne? Prečo je vôbec potrebné ju čistiť? A koľko to bude stáť? Na všetky [...]

SR Ukrajina vojna pomoc utečenci Prešov Spojená škola uarus

Vyrastá u nás stratená generácia mladých Ukrajincov. Pomôcť im chcú slovenskí rovesníci

28.11.2022 20:18

Na Slovensku žije po spustení ruskej agresie približne 15 tisíc mladých Ukrajincov vo veku od 14 do 24 rokov, z ktorých sa iba 10 percent riadne vzdeláva v škole. O ostatných sa veľa nevie.

4 25082020 tk sprava statnych hmotnych rezerv722757u

Šéf hmotných rezerv: Kritika Matoviča nie je príjemná, ale nákup antigénových testov posudzovali Krajčiho ľudia

28.11.2022 20:00

Obáva sa o svoju stoličku, ako nominanta SaS, po jej odchode z koalície? Odpovedá šéf hmotných rezerv Ján Rudolf.

parlament

Voľby by v novembri vyhral Hlas pred Smerom, SaS sa prepadla pod OĽaNO

28.11.2022 19:00

Prieskum sa konal 22. až 28. novembra na vzorke 1023 respondentov.

Somálsko útoky samovražedné bombový

Útok islamistov na somálsky hotel využívaný politikmi si vyžiadal deväť mŕtvych

28.11.2022 18:41

Bezpečnostným zložkám sa podarilo zachrániť asi 60 ľudí, ktorí vyviazli bez zranení.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 14566x
Priemerná čítanosť článkov: 1040x

Kategórie