Založ si blog

5 dôvodov, prečo by ste na čistenie fasád mali vybrať práve našu firmu

Ak ste si pozorne prečítali naše blogy, už by ste mali vedieť, čo to čistenie fasád vlastne je, ako prebieha, aké sú hlavné dôvody znečistenia fasády a prečo je nevyhnutné starať sa o fasádu pravidelne (obzvlášť pred začiatkom zimy). Pravdepodobne ste si už zvážili aj všetky pre a proti a rozhodli ste sa, že sa do čistenia fasády nebudete púšťať sami, ale zavoláte si na pomoc odborníkov. Alebo ste sa rozhodli darovať umývanie fasády ako praktický darček pre niekoho blízkeho?

Nech je to akokoľvek, zrejme ste sa práve dostali k najdôležitejšiemu bodu celého procesu, a to je výber správnej firmy, ktorá vám čistenie fasády zabezpečí. A my vám prinášame hneď 5 dôvodov, prečo by ste sa mali obrátiť práve na nás.

1. Máme skúsenosti, ktoré vedú k perfektným výsledkom

Čisteniu fasád sa venujeme už niekoľko rokov, počas ktorých sme nazbierali cenné skúsenosti. Vyskúšali sme množstvo rôznych čistiacich prostriedkov, množstvo techník a spôsobov čistenia, vyškolili sme si tím profesionálov a vyšperkovali sme čistenie fasád do dokonalosti. Vďaka tomu vieme našim zákazníkom ponúknuť tie najkvalitnejšie služby a najlepšie výsledky. Okrem množstva spokojných zákazníkov naše skúsenosti dokazuje napríklad aj to, že začiatkom roka 2015 sme sa stali generálnym poskytovateľom patentovaného čistiaceho systému pre celé Slovensko.

Nie ste si istý, či výsledok bude stáť naozaj za to? Kontaktujte nás a dohodnite si s nami bezplatnú ukážu čistenia fasády priamo u vás doma.

2. Zbavíme vás všetkých nečistôt

Náš spôsob čistenia je vhodný pre všetky typy fasád, pre rodinné domy, bytovky aj komerčné budovy. Či už je vaša fasáda znečistená od prachu, smogu, rôznych vplyvov počasia alebo vtáčieho trusu – poradíme si s každou nečistotou. Čo je však najdôležitejšie, fasádu nečistíme iba na povrchu, ale až do hĺbky pórov. Vďaka tomu vás vieme zbaviť aj takých nepríjemností, akými sú plesne a riasy na fasáde a s nimi spojené zdravotné riziká. Dôkladné čistenie fasád vám navyše zabezpečí, že fasáda bude vyzerať ako nová nielen krátko po vyčistení ale aj počas nasledujúcich rokov.

cistenie fasad - plesne a riasy

3. Vaša fasáda bude chránená dlhodobo

Po precíznom vyčistení fasády aplikujeme na fasádu aj ochranný prostriedok. Ten zabezpečí, že vaša fasáda bude chránená dlhodobo, nielen bezprostredne po vyčistení. Ochranný prostriedok chráni fasádu približne 5 rokov, čo je doba, po ktorej sa odporúča čistenie fasád zopakovať.

4. Čistenie fasád za férovú cenu – šetríme vaše peniaze

Ponúkame špičkové služby za priaznivú cenu. Cena za umývanie fasády sa u nás pohybuje už od 3,8 eura za meter štvorcový. Pravidelné čistenie fasád vám tak môže ušetriť až 70% nákladov oproti tomu, keby ste museli svoju fasádu rekonštruovať. Na dlhodobo zanedbávanej fasáda sa totiž časom začnú tvoriť trhliny a praskliny, na niektorých miesta sa fasádna omietka začne odlupovať úplne a potom je už jediným riešením finančne náročná oprava fasády.  

5. Milujeme to, čo robíme

Nie je to len klišé, naša práca nás naozaj teší. Radi vidíme nadšenie ľudí, ktorí sa pozerajú na svoju ukážkovo vyčistenú fasádu, ktorá vyzerá opäť ako nová. Teší nás množstvo spokojných zákazníkov po celom Slovensku, ktorý sa k nám opätovne vracajú. Dôvera a dlhodobá spolupráca so zákazníkmi je pre nás nesmierne dôležitá. Po prvom čistení už poznáme vlastnosti a stav fasády, preto nám záleží na pravidelnom servise našich zákazníkov.

valmax s.r.o.


Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie silikónovej omietky – kvalitnej omietke doprajte aj kvalitnú údržbu

21.03.2023

Neraz stojíme pred rozhodnutiami, či kúpiť a investovať väčší finančný obnos do skutočnej kvality alebo hľadať radšej úspornejšie riešenia aj za cenu istých kompromisov. Vždy to stojí za dôkladné zváženie, pretože ako sa hovorí „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci“. Platí to najmä vtedy, ak ide o kúpu alebo investíciu na niekoľko ďalších [...]

Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj riasy?

14.03.2023

Ako si však poradiť so znečistenou, rokmi a poveternostnými vplyvmi poznačenou fasádou rodinného alebo bytového domu? Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj škodlivé huby, plesne a riasy? Existuje univerzálny čistič fasád alebo prípravok na riasy? To všetko sú otázky, ktoré si väčšina z vás položí pri riešení problému so [...]

Fasáda – bezpečná a zdravá ulita vášho domova, ktorá si zaslúži starostlivosť

02.03.2023

Nad „obyčajným“ znečistením mnohí iba mávnu rukou. Nič nevídané a neobvyklé. Veď čo by sa len mohlo stať? Predsa, ak mi nezáleží na vzhľade fasády, nie je sa o čo iné starať, všakže? Nuž, možno by ste sa čudovali, ale opak je pravdou.

budapešť maďarsko parlament

Maďarský parlament ratifikoval vstup Fínska do NATO

27.03.2023 18:40, aktualizované: 19:09

Poslanci majú ešte dnes rokovať o ratifikácii vstupu Švédska do Severoatlantickej aliancie.

Richard Raši a Peter Pellegrini

VIDEO: Pellegrini vám pokosí záhradu. Ak nájdete výrok, že sa chce spájať so SaS a PS

27.03.2023 18:29

Hádam si nemyslíte, že sme takí amatéri, aby sme sa spájali so stranami, ktoré sú zodpovedné za dnešný marazmus a chaos, tvrdí Pellegrini a ponúka stávku.

izrael protest

Netanjahu odloží reformu justície o niekoľko týždňov. Protestujú proti nej desaťtisíce ľudí

27.03.2023 17:30, aktualizované: 18:24

Reforma súdnictva vyvoláva v Izraeli už niekoľko týždňov masové protesty. Situácia sa vyostrila po tom, ako premiér Netanjahu odvolal ministra obrany.

polícia

Napadol muža z Nového Zélandu a hajloval, polícia sa útokom v Bratislave zaoberá

27.03.2023 17:15

Po fyzickom napadnutí mali nasledovať extrémistické prejavy.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 19024x
Priemerná čítanosť článkov: 1057x

Kategórie