Založ si blog

Ako si vybrať správnu firmu pre čistenie fasád?

Zaujalo vás čistenie fasád a radi by ste dopriali aj sebe znova čistú a krásnu fasádu, no neviete sa rozhodnúť, ktorú firmu by ste si mali zavolať na pomoc? Prečítajte si niekoľko našich rád, podľa ktorých jednoducho zistíte, či je daná firma skutočne odborníkom v oblasti čistenia fasád.

Bezplatná ukážka priamo u vás doma

Je pochopiteľné, že majitelia domov nechcú investovať svoje peniaze do niečoho, ak nevedia, aký bude finálny výsledok. Kvalitná firma na čistenie fasád preto nemá problém prísť k vám a ponúknuť vám bezplatnú ukážku na malom kúsku vašej fasády. Vďaka tomu môžete vidieť rozdiel medzi nevyčistenou a vyčistenou časťou fasády a jednoducho zhodnotiť, či je výsledok podľa vašich predstáv.

Niekedy sa oplatí zavolať si takto viacero firiem, aspoň uvidíte rozdiely medzi jednotlivými firmami a vyberiete si tú, ktorá vašu fasádu vyčistí najdôkladnejšie. Takáto bezplatná ukážka je tiež skvelým testom toho, či napríklad firma dodrží dohodnutý termín, príp. uvidíte, ako daná firma komunikuje a či vám jej prístup vyhovuje. Ak je výsledok čistenia, prístup aj komunikácia v poriadku, vyžiadajte si cenové ponuky.

Nakladanie s odpadovou vodou

Určite by vás nepotešilo, ak by vám síce firma vyčistila fasádu dôkladne, avšak po jej odchode by vám na pozemku zostala doslova spúšť. To sa ľahko môže stať. Ak firma nedbá na správne odvádzanie odpadovej vody, ktorá pri čistení vznikne, táto voda zostane vo vašej záhrade, pôde, atď. Preto sa informujte vopred.

My napríklad ešte pred samotným čistením nainštalujeme pozdĺž celej budovy záchytnú vaňu, do ktorej odpadová voda steká. Po dokončení prác vaňu odsajeme a odpadovú vodu zlikvidujeme v súlade so zákonom a tiež s ohľadom na životné prostredie. Klientovi tak na pozemku nezostane po nás žiaden neporiadok.

záchytná vaňa

Ochranný náter či dokonca záruka

Ak sa už pre čistenie fasád rozhodnete, určite nechcete absolvovať celý tento proces znova o niekoľko mesiacov. Preto je dôležité vedieť, či daná firma aplikuje po vyčistení na fasádu aj ochranný náter. Ten by mal vašu fasádu chrániť pred znečistením nasledujúcich 5 rokov (je to preto, že fasádu sa odporúča čistiť aspoň každých 5 rokov). Nuž a niektoré skutočne profesionálne firmy na čistenie fasád dokonca poskytujú aj záruku.

Vyberte si kvalitnú firmu na čistenie fasád za pomoci našich odporúčaní a určite nezabudnite ani na prezretie recenzií, aby ste vedeli, ako boli so službami spokojní predchádzajúci zákazníci.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie fasády od lastovičiek – nočná mora každého majiteľa. Viete, ako ju vyriešiť?

13.01.2022

Práve ste zrekonštruovali či urobili úplne novú fasádnu omietku na svojom dome? Určite vás to stálo nemálo peňazí. A v tom sa k vám nasťahujú aj noví „nájomníci“ – lastovičky. To je nočná mora asi každého majiteľa rodinného domu. My však máme jednoduché riešenie. Je ním čistenie fasády od lastovičiek. Prečo sú lastovičky nevítanými [...]

Čistá fasáda môže prilákať viac zákazníkov a zvýšiť vaše tržby

10.01.2022

Napadlo vám niekedy, že aj taká „maličkosť“, akou je fasáda, môže ovplyvňovať fungovanie vášho biznisu? Pýtate sa ako? V dnešnom článku vám ukážeme, ako môže čistenie fasád naštartovať váš biznis a priniesť vám viac zákazníkov, hostí, klientov či obchodných partnerov. Reštaurácie, bary, kaviarne… Predstavte si, ako sa prechádzate rušnými [...]

Čistenie fasád nie je určené iba pre rodinné domy. Rovnako efektívne môže byť aj pri bytovkách.

03.01.2022

O tom, prečo je pravidelné čistenie fasády mimoriadne dôležité pre rodinné domy, si môžete prečítať v niekoľkých našich predchádzajúcich článkoch. Čoraz viac nám však chodia dopyty, či je čistenie fasád vhodné aj pre bytové domy. Dá sa fasáda bytovky vyčistiť efektívne? Prečo je vôbec potrebné ju čistiť? A koľko to bude stáť? Na všetky [...]

SR Ukrajina vojna pomoc utečenci Prešov Spojená škola uarus

Vyrastá u nás stratená generácia mladých Ukrajincov. Pomôcť im chcú slovenskí rovesníci

28.11.2022 20:18

Na Slovensku žije po spustení ruskej agresie približne 15 tisíc mladých Ukrajincov vo veku od 14 do 24 rokov, z ktorých sa iba 10 percent riadne vzdeláva v škole. O ostatných sa veľa nevie.

4 25082020 tk sprava statnych hmotnych rezerv722757u

Šéf hmotných rezerv: Kritika Matoviča nie je príjemná, ale nákup antigénových testov posudzovali Krajčiho ľudia

28.11.2022 20:00

Obáva sa o svoju stoličku, ako nominanta SaS, po jej odchode z koalície? Odpovedá šéf hmotných rezerv Ján Rudolf.

parlament

Voľby by v novembri vyhral Hlas pred Smerom, SaS sa prepadla pod OĽaNO

28.11.2022 19:00

Prieskum sa konal 22. až 28. novembra na vzorke 1023 respondentov.

Somálsko útoky samovražedné bombový

Útok islamistov na somálsky hotel využívaný politikmi si vyžiadal deväť mŕtvych

28.11.2022 18:41

Bezpečnostným zložkám sa podarilo zachrániť asi 60 ľudí, ktorí vyviazli bez zranení.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 14567x
Priemerná čítanosť článkov: 1041x

Kategórie