Založ si blog

Ako prebieha čistenie fasád? Prevedieme vás celým procesom krok za krokom.

Medzi najčastejšie otázky, ktoré od našich zákazníkov dostávame, patrí aj otázka, ako vlastne čistenie fasád prebieha. Preto sme sa rozhodli spísať pre vás celý proces, od bezplatnej ukážky čistenia u vás doma až po aplikáciu ochranného prostriedku po dôkladnom umytí fasády.

Krok č. 1: Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú ukážku priamo u vás doma

Máte záujem o umývanie fasády, no stále si nie ste istý, či bude výsledok podľa vašich predstáv? Ponúkame vám možnosť bezplatnej ukážky priamo u vás doma. Kontaktujte nás, či už telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke. My si s vami dohodneme termín, kedy prídeme priamo k vám domov a na kúsku fasády vám ukážeme, ako môže vaša fasáda vyzerať po vyčistení. Ak budete s výsledkom spokojný, pripravíme vám predbežnú cenovú ponuku. Po schválení cenovej ponuky si dohodneme termín pre kompletné vyčistenie vašej fasády.

Krok č. 2: Záchytná vaňa sa postará o odsávanie znečistenej vody, ktorú následne likvidujeme s ohľadom na životné prostredie

V deň „D“ prídeme k vám a ako prvé nainštalujeme pozdĺž domu záchytnú vaňu, ktorá slúži na odsávanie znečistenej vody. Vďaka tomu po vyčistení fasády nezostane špinavá voda na vašom pozemku, vo vašej záhrade a podobne. Záleží nám na životnom prostredí, preto znečistenú vodu likvidujeme patentovým spôsobom v súlade so zákonnými ustanoveniami a s ohľadom na životné prostredie.

Krok č. 3: Na čistenie fasád používame svoj vlastný čistiaci prostriedok „Valmax® PLUS“

Po nainštalovaní záchytnej vane nanesieme na fasádu špeciálny prípravok „Valmax® PLUS“, ktorý zabezpečí dokonalé vyčistenie a vydezinfikovanie fasády. Tento prostriedok na čistenie fasád je navrhnutý tak, aby ničil nielen bežné nečistoty na povrchu fasády, ale aj plesne a riasy v jej póroch. A hoci je vysoko účinný, stále zároveň zostáva aj šetrný voči fasádnej farbe.

Krok č. 4: Efektívne a zároveň šetrné opláchnutie fasády teplou vodou

Po nanesení „Valmax® PLUS“ sa pustíme do oplachovanie fasády. Pre čistenie fasád používame teplú vodu a špeciálnu dýzu, ktorá zmyje všetky nečistoty a zároveň chráni vašu fasádu pred poškodením. Ako sme už spomínali, všetka znečistená voda sa hromadí v záchytnej vani, odkiaľ ju po dokončení čistenia vysajeme a zlikvidujeme v súlade so všetkými predpismi.

Krok č. 5: Ochrana fasády na ďalších 5 rokov

Po dôkladnom vyčistení aplikujeme na vašu fasádu ochranný prostriedok „Valmax® proofing“, ktorý zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred znečistením fasády na ďalších 5 rokov.

A hotovo! Vaša fasáda vyzerá opäť ako nová.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie fasády od lastovičiek – nočná mora každého majiteľa. Viete, ako ju vyriešiť?

13.01.2022

Práve ste zrekonštruovali či urobili úplne novú fasádnu omietku na svojom dome? Určite vás to stálo nemálo peňazí. A v tom sa k vám nasťahujú aj noví „nájomníci“ – lastovičky. To je nočná mora asi každého majiteľa rodinného domu. My však máme jednoduché riešenie. Je ním čistenie fasády od lastovičiek. Prečo sú lastovičky nevítanými [...]

Čistá fasáda môže prilákať viac zákazníkov a zvýšiť vaše tržby

10.01.2022

Napadlo vám niekedy, že aj taká „maličkosť“, akou je fasáda, môže ovplyvňovať fungovanie vášho biznisu? Pýtate sa ako? V dnešnom článku vám ukážeme, ako môže čistenie fasád naštartovať váš biznis a priniesť vám viac zákazníkov, hostí, klientov či obchodných partnerov. Reštaurácie, bary, kaviarne… Predstavte si, ako sa prechádzate rušnými [...]

Čistenie fasád nie je určené iba pre rodinné domy. Rovnako efektívne môže byť aj pri bytovkách.

03.01.2022

O tom, prečo je pravidelné čistenie fasády mimoriadne dôležité pre rodinné domy, si môžete prečítať v niekoľkých našich predchádzajúcich článkoch. Čoraz viac nám však chodia dopyty, či je čistenie fasád vhodné aj pre bytové domy. Dá sa fasáda bytovky vyčistiť efektívne? Prečo je vôbec potrebné ju čistiť? A koľko to bude stáť? Na všetky [...]

SR Ukrajina vojna pomoc utečenci Prešov Spojená škola uarus

Vyrastá u nás stratená generácia mladých Ukrajincov. Pomôcť im chcú slovenskí rovesníci

28.11.2022 20:18

Na Slovensku žije po spustení ruskej agresie približne 15 tisíc mladých Ukrajincov vo veku od 14 do 24 rokov, z ktorých sa iba 10 percent riadne vzdeláva v škole. O ostatných sa veľa nevie.

4 25082020 tk sprava statnych hmotnych rezerv722757u

Šéf hmotných rezerv: Kritika Matoviča nie je príjemná, ale nákup antigénových testov posudzovali Krajčiho ľudia

28.11.2022 20:00

Obáva sa o svoju stoličku, ako nominanta SaS, po jej odchode z koalície? Odpovedá šéf hmotných rezerv Ján Rudolf.

parlament

Voľby by v novembri vyhral Hlas pred Smerom, SaS sa prepadla pod OĽaNO

28.11.2022 19:00

Prieskum sa konal 22. až 28. novembra na vzorke 1023 respondentov.

Somálsko útoky samovražedné bombový

Útok islamistov na somálsky hotel využívaný politikmi si vyžiadal deväť mŕtvych

28.11.2022 18:41

Bezpečnostným zložkám sa podarilo zachrániť asi 60 ľudí, ktorí vyviazli bez zranení.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 14568x
Priemerná čítanosť článkov: 1041x

Kategórie