Založ si blog

Ako prebieha čistenie fasád? Prevedieme vás celým procesom krok za krokom.

Medzi najčastejšie otázky, ktoré od našich zákazníkov dostávame, patrí aj otázka, ako vlastne čistenie fasád prebieha. Preto sme sa rozhodli spísať pre vás celý proces, od bezplatnej ukážky čistenia u vás doma až po aplikáciu ochranného prostriedku po dôkladnom umytí fasády.

Krok č. 1: Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú ukážku priamo u vás doma

Máte záujem o umývanie fasády, no stále si nie ste istý, či bude výsledok podľa vašich predstáv? Ponúkame vám možnosť bezplatnej ukážky priamo u vás doma. Kontaktujte nás, či už telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke. My si s vami dohodneme termín, kedy prídeme priamo k vám domov a na kúsku fasády vám ukážeme, ako môže vaša fasáda vyzerať po vyčistení. Ak budete s výsledkom spokojný, pripravíme vám predbežnú cenovú ponuku. Po schválení cenovej ponuky si dohodneme termín pre kompletné vyčistenie vašej fasády.

Krok č. 2: Záchytná vaňa sa postará o odsávanie znečistenej vody, ktorú následne likvidujeme s ohľadom na životné prostredie

V deň „D“ prídeme k vám a ako prvé nainštalujeme pozdĺž domu záchytnú vaňu, ktorá slúži na odsávanie znečistenej vody. Vďaka tomu po vyčistení fasády nezostane špinavá voda na vašom pozemku, vo vašej záhrade a podobne. Záleží nám na životnom prostredí, preto znečistenú vodu likvidujeme patentovým spôsobom v súlade so zákonnými ustanoveniami a s ohľadom na životné prostredie.

Krok č. 3: Na čistenie fasád používame svoj vlastný čistiaci prostriedok „Valmax® PLUS“

Po nainštalovaní záchytnej vane nanesieme na fasádu špeciálny prípravok „Valmax® PLUS“, ktorý zabezpečí dokonalé vyčistenie a vydezinfikovanie fasády. Tento prostriedok na čistenie fasád je navrhnutý tak, aby ničil nielen bežné nečistoty na povrchu fasády, ale aj plesne a riasy v jej póroch. A hoci je vysoko účinný, stále zároveň zostáva aj šetrný voči fasádnej farbe.

Krok č. 4: Efektívne a zároveň šetrné opláchnutie fasády teplou vodou

Po nanesení „Valmax® PLUS“ sa pustíme do oplachovanie fasády. Pre čistenie fasád používame teplú vodu a špeciálnu dýzu, ktorá zmyje všetky nečistoty a zároveň chráni vašu fasádu pred poškodením. Ako sme už spomínali, všetka znečistená voda sa hromadí v záchytnej vani, odkiaľ ju po dokončení čistenia vysajeme a zlikvidujeme v súlade so všetkými predpismi.

Krok č. 5: Ochrana fasády na ďalších 5 rokov

Po dôkladnom vyčistení aplikujeme na vašu fasádu ochranný prostriedok „Valmax® proofing“, ktorý zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred znečistením fasády na ďalších 5 rokov.

A hotovo! Vaša fasáda vyzerá opäť ako nová.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Čistenie silikónovej omietky – kvalitnej omietke doprajte aj kvalitnú údržbu

21.03.2023

Neraz stojíme pred rozhodnutiami, či kúpiť a investovať väčší finančný obnos do skutočnej kvality alebo hľadať radšej úspornejšie riešenia aj za cenu istých kompromisov. Vždy to stojí za dôkladné zváženie, pretože ako sa hovorí „nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci“. Platí to najmä vtedy, ak ide o kúpu alebo investíciu na niekoľko ďalších [...]

Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj riasy?

14.03.2023

Ako si však poradiť so znečistenou, rokmi a poveternostnými vplyvmi poznačenou fasádou rodinného alebo bytového domu? Ako vyčistiť fasádu domu, ak sú problémom nielen bežné nečistoty, ale aj škodlivé huby, plesne a riasy? Existuje univerzálny čistič fasád alebo prípravok na riasy? To všetko sú otázky, ktoré si väčšina z vás položí pri riešení problému so [...]

Fasáda – bezpečná a zdravá ulita vášho domova, ktorá si zaslúži starostlivosť

02.03.2023

Nad „obyčajným“ znečistením mnohí iba mávnu rukou. Nič nevídané a neobvyklé. Veď čo by sa len mohlo stať? Predsa, ak mi nezáleží na vzhľade fasády, nie je sa o čo iné starať, všakže? Nuž, možno by ste sa čudovali, ale opak je pravdou.

streľba, kalifornia

Po streľbe na škole v Nashville hlásia viacero obetí

27.03.2023 19:15

Polícia útočníka na škole v meste Nashville v americkom štáte Tennessee zastrelila.

budapešť maďarsko parlament

Maďarský parlament ratifikoval vstup Fínska do NATO

27.03.2023 18:40, aktualizované: 19:09

Poslanci majú ešte dnes rokovať o ratifikácii vstupu Švédska do Severoatlantickej aliancie.

Richard Raši a Peter Pellegrini

VIDEO: Pellegrini vám pokosí záhradu. Ak nájdete výrok, že sa chce spájať so SaS a PS

27.03.2023 18:29

Hádam si nemyslíte, že sme takí amatéri, aby sme sa spájali so stranami, ktoré sú zodpovedné za dnešný marazmus a chaos, tvrdí Pellegrini a ponúka stávku.

izrael protest

Netanjahu odloží reformu justície o niekoľko týždňov. Protestujú proti nej desaťtisíce ľudí

27.03.2023 17:30, aktualizované: 18:24

Reforma súdnictva vyvoláva v Izraeli už niekoľko týždňov masové protesty. Situácia sa vyostrila po tom, ako premiér Netanjahu odvolal ministra obrany.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 19025x
Priemerná čítanosť článkov: 1057x

Kategórie