Založ si blog

Potrebujete tip na vianočný darček? Darujte poukaz na čistenie fasád.

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy sa (rovnako ako každý rok) trápite tým, čo by vašich blízkych potešilo? Máme pre vás nezvyčajný tip na vianočný darček – darujte poukaz na čistenie fasád. Ak sa pýtate, prečo by práve vyčistenie fasády malo niekoho na Vianoce potešiť, prečítajte si náš článok.

Poukaz na čistenie fasád spĺňa všetko, čo by vianočný darček mal spĺňať. Je praktický, prináša radosť (z čistej fasády) a vašim blízkym ušetrí čas i energiu.

Neoceniteľná pomoc pre vašich rodičov či starých rodičov

Možno máte rodičov alebo starých rodičov, ktorí žijú v rodinnom dome, no nemajú dostatok času alebo síl venovať sa starostlivosti oňho na 100%. To sa potom môže odraziť napríklad na spomínanej fasáde. Ak je fasáda dlhé roky zanedbávaná, nielenže pôsobí už na prvý pohľad znečistene, ale tiež sa rýchlejšie opotrebováva. Nečistoty na fasáde môžu spôsobovať vznik zdraviu škodlivých plesní a rias, prípadne to môže zájsť až do štádia, kedy samotná fasádna omietka začne praskať a odlupovať sa. Hoci s plesňami a riasami si kvalitná firma zameraná na čistenie fasád ešte poradí, pri mechanických poškodeniach je už nevyhnutná rozsiahlejšia oprava fasády, ktorá je i finančne oveľa náročnejšia.

Odstránenie zdravotného rizika, zabránenie poškodeniu fasády a dobrý pocit z toho, že dom vyzerá opäť ako nový. To všetko sú dôvody, prečo je darovanie poukazu na umývanie fasády dobrým nápadom, ak ešte nemáte vymyslený žiaden darček na tohtoročné Vianoce.

Urobte radosť sebe a zavolajte si na pomoc profesionálnu firmu na čistenie fasád

A možno ste to práve vy, kto už dlhšiu dobu zvažuje, že si na pomoc zavolá profesionálnu firmu na čistenie fasád… Tak práve teraz prichádza ten správny čas, kedy môžete potešiť a obdarovať aj sami seba. Venujte si umývanie fasády ako spoločný rodinný darček. Zatiaľ čo ženy poteší opäť čistá a krásna fasáda, muži budú určite radi, že sa do čistenia nemusia púšťať svojpomocne.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku

Aký vianočný darček by tento rok potešil vás? Podeľte sa s nami o svoje tipy v komentároch.

Čistenie fasády od lastovičiek – nočná mora každého majiteľa. Viete, ako ju vyriešiť?

13.01.2022

Práve ste zrekonštruovali či urobili úplne novú fasádnu omietku na svojom dome? Určite vás to stálo nemálo peňazí. A v tom sa k vám nasťahujú aj noví „nájomníci“ – lastovičky. To je nočná mora asi každého majiteľa rodinného domu. My však máme jednoduché riešenie. Je ním čistenie fasády od lastovičiek. Prečo sú lastovičky nevítanými [...]

Čistá fasáda môže prilákať viac zákazníkov a zvýšiť vaše tržby

10.01.2022

Napadlo vám niekedy, že aj taká „maličkosť“, akou je fasáda, môže ovplyvňovať fungovanie vášho biznisu? Pýtate sa ako? V dnešnom článku vám ukážeme, ako môže čistenie fasád naštartovať váš biznis a priniesť vám viac zákazníkov, hostí, klientov či obchodných partnerov. Reštaurácie, bary, kaviarne… Predstavte si, ako sa prechádzate rušnými [...]

Čistenie fasád nie je určené iba pre rodinné domy. Rovnako efektívne môže byť aj pri bytovkách.

03.01.2022

O tom, prečo je pravidelné čistenie fasády mimoriadne dôležité pre rodinné domy, si môžete prečítať v niekoľkých našich predchádzajúcich článkoch. Čoraz viac nám však chodia dopyty, či je čistenie fasád vhodné aj pre bytové domy. Dá sa fasáda bytovky vyčistiť efektívne? Prečo je vôbec potrebné ju čistiť? A koľko to bude stáť? Na všetky [...]

SR Ukrajina vojna pomoc utečenci Prešov Spojená škola uarus

Vyrastá u nás stratená generácia mladých Ukrajincov. Pomôcť im chcú slovenskí rovesníci

28.11.2022 20:18

Na Slovensku žije po spustení ruskej agresie približne 15 tisíc mladých Ukrajincov vo veku od 14 do 24 rokov, z ktorých sa iba 10 percent riadne vzdeláva v škole. O ostatných sa veľa nevie.

4 25082020 tk sprava statnych hmotnych rezerv722757u

Šéf hmotných rezerv: Kritika Matoviča nie je príjemná, ale nákup antigénových testov posudzovali Krajčiho ľudia

28.11.2022 20:00

Obáva sa o svoju stoličku, ako nominanta SaS, po jej odchode z koalície? Odpovedá šéf hmotných rezerv Ján Rudolf.

parlament

Voľby by v novembri vyhral Hlas pred Smerom, SaS sa prepadla pod OĽaNO

28.11.2022 19:00

Prieskum sa konal 22. až 28. novembra na vzorke 1023 respondentov.

Somálsko útoky samovražedné bombový

Útok islamistov na somálsky hotel využívaný politikmi si vyžiadal deväť mŕtvych

28.11.2022 18:41

Bezpečnostným zložkám sa podarilo zachrániť asi 60 ľudí, ktorí vyviazli bez zranení.

Valmax - čistenie fasád

Profesionálne čistenie fasád. Šetríme Váš čas aj peniaze.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 14564x
Priemerná čítanosť článkov: 1040x

Kategórie