Ako prebieha čistenie fasád? Prevedieme vás celým procesom krok za krokom.

22. novembra 2021, Valmax - čistenie fasád, Čistenie fasád

Medzi najčastejšie otázky, ktoré od našich zákazníkov dostávame, patrí aj otázka, ako vlastne čistenie fasád prebieha. Preto sme sa rozhodli spísať pre vás celý proces, od bezplatnej ukážky čistenia u vás doma až po aplikáciu ochranného prostriedku po dôkladnom umytí fasády.

Krok č. 1: Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú ukážku priamo u vás doma

Máte záujem o umývanie fasády, no stále si nie ste istý, či bude výsledok podľa vašich predstáv? Ponúkame vám možnosť bezplatnej ukážky priamo u vás doma. Kontaktujte nás, či už telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke. My si s vami dohodneme termín, kedy prídeme priamo k vám domov a na kúsku fasády vám ukážeme, ako môže vaša fasáda vyzerať po vyčistení. Ak budete s výsledkom spokojný, pripravíme vám predbežnú cenovú ponuku. Po schválení cenovej ponuky si dohodneme termín pre kompletné vyčistenie vašej fasády.

Krok č. 2: Záchytná vaňa sa postará o odsávanie znečistenej vody, ktorú následne likvidujeme s ohľadom na životné prostredie

V deň „D“ prídeme k vám a ako prvé nainštalujeme pozdĺž domu záchytnú vaňu, ktorá slúži na odsávanie znečistenej vody. Vďaka tomu po vyčistení fasády nezostane špinavá voda na vašom pozemku, vo vašej záhrade a podobne. Záleží nám na životnom prostredí, preto znečistenú vodu likvidujeme patentovým spôsobom v súlade so zákonnými ustanoveniami a s ohľadom na životné prostredie.

Krok č. 3: Na čistenie fasád používame svoj vlastný čistiaci prostriedok „Valmax® PLUS“

Po nainštalovaní záchytnej vane nanesieme na fasádu špeciálny prípravok „Valmax® PLUS“, ktorý zabezpečí dokonalé vyčistenie a vydezinfikovanie fasády. Tento prostriedok na čistenie fasád je navrhnutý tak, aby ničil nielen bežné nečistoty na povrchu fasády, ale aj plesne a riasy v jej póroch. A hoci je vysoko účinný, stále zároveň zostáva aj šetrný voči fasádnej farbe.

Krok č. 4: Efektívne a zároveň šetrné opláchnutie fasády teplou vodou

Po nanesení „Valmax® PLUS“ sa pustíme do oplachovanie fasády. Pre čistenie fasád používame teplú vodu a špeciálnu dýzu, ktorá zmyje všetky nečistoty a zároveň chráni vašu fasádu pred poškodením. Ako sme už spomínali, všetka znečistená voda sa hromadí v záchytnej vani, odkiaľ ju po dokončení čistenia vysajeme a zlikvidujeme v súlade so všetkými predpismi.

Krok č. 5: Ochrana fasády na ďalších 5 rokov

Po dôkladnom vyčistení aplikujeme na vašu fasádu ochranný prostriedok „Valmax® proofing“, ktorý zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred znečistením fasády na ďalších 5 rokov.

A hotovo! Vaša fasáda vyzerá opäť ako nová.

Navštívte náš web
Sledujte našu FB stránku